Shopping

Svensk smyckesdesign – Vackert armband från Ioaku

När jag var på Plaza kvinnas årliga sommarfest fick vi en väldigt härlig Goodiebag med oss hem. Det var verkligen användbara saker i den måste jag säga.

Ioaku armband

Hur fint är inte detta armband från Ioaku?

Så generöst av dom, jag har redan hunnit använda det en gång. På ett annat event har jag träffat grundaren av Ioaku och hon var riktigt trevlig och vilka fina smycket. Det är bra kvalité i smyckerna och dom är skapade för att kunna användas länge. Det är rejäla material och generöst med vackra stenar.

Mycket av smyckerna går i min stil som uppskattar åt det mer stilrena klassiska hållet. Det får gärna se mer påkostat än vad det är.

Svenska smycken design – av Fanny Ek ett smycken och tillbehörsvarumärket som grundades av den svenska mode- och tillbehörsdesignern Fanny Ek 2012.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *